Labioplastika

 
Labioplastika je plastická operace stydkých pysků. Principem zákroku je zmenšení - redukce malých /nebo výjimečně velkých/stydkých pysků, které bývají často zvětšené a asymetrické. Labioplastika také umožňuje zvětšit velké stydké pysky v případě jejich atrofie (ztráty objemu).

Zvětšené malé stydké pysky mohou způsobovat problémy při sportování (jízda na kole), při sexuálním styku a hygieně. Další problém je estetický.

Labioplastiku
lze provést v místním znecitlivění bez nutnosti hospitalizace. Většinou však ženy volí analgosedaci nebo celkovou anestezii vzhledem k choulostivosti zákroku. Operační zákrok je potřeba naplánovat po skončení menstruace. Po zákroku je třeba dodržovat správnou intimní hygienu a asi 1 týden zachovat klidový režim bez dlouhého sezení a jízdy autem.

Operace stydkých pysků
přináší téměř vždy velmi uspokojivé výsledky. Tímto zákrokem je odstaněn především psychický problém, což vede ke zlepšení sexuálního života ženy.


 

Cena labioplastiky

 

Labioplastika - redukce a modelace stydkých pysků11 900,-
Labioplastika - jednostranná8 500,-
Znecitlivnění v ceně zákroku
Analgosedace 3 600,-
Celková anastezie 5 100,-
Jednodenní pobyt na pooperačním pokoji100,-

V ceně jsou pooperační převazy a kontroly.

Zákroky provádíme v poloambulantním režimu, což znamená, že pacienti jsou po operaci uloženi na pooperačním pokoji a po stabilizaci stavu jsou propuštěni do domácí péče. Pobyt na pooperačním pokoji stojí 500-1000,-Kč dle délky pobytu.
 
 
 
 
 

máte dotazy? Napište nám!

 

nebojte se nás zeptat