Modelace rtů

 
Zvětšení a modelaci rtů je možno provést operačně. Zákrok se provádí ambulantně v místním znecitlivění nebo v analgosedaci a má trvalý efekt. Principem zákroku je sesunutí vnitřní strany sliznice horního rtu vícenásobným V-Y posunem. Hlavním efektem zákroku je rozšíření retní červeně, proto se zákrok hodí v případech, kdy je horní ret úzký. Zákrok není příliš efektivní tam, kde je nutné zvětšení objemu a projekce rtu. V těchto případech je nutno zvážit aplikaci výplňových injekcí.

V pooperačním období
je nutno počítat s otokem rtu v délce dvou až tří týdnů. Během této doby je nutný klidový režim se zvýšenou polohou hlavy, dodržování zásad zvýšené hygieny dutiny ústní - čištění zubů po každém jídle, výplachy heřmánkem, ústní vodou. V prvních dnech po zákroku je nutné šetření pohybu rtů, proto doporučujeme spíše tekutou nebo kašovitou stravu.

Druhou variantu představuje dočasné zvětšení rtů bez operace pomocí výplňových injekcí, jejichž efekt vydrží od půl roku až 2 roky (podle typu injekce). I aplikace výplňových injekcí může způsobit otok rtu. Ten však většinou odezní během 24 až 72 hodin.
Operace se hojí cca 2-3 týdny, po injekcích je možno druhý den do zaměstnání.


 

Ceny zvětšení rtů, analgosedace

 
Zvětšení horního rtu 19 900,-
Analgosedace 3 600,-
Ceník výplňových injekcí dle aktuální nabídky
Místní znecitlivění je v ceně zákroku.
 

Ceník výplňových injekcí

 
Stylage Special Lips s Lidocainem 5 800,-Kč
Regenyal Idea 3 400,-Kč
Regenyal SuperIdea 3 900,-Kč
Regenyal Biooexpander 3 900,-Kč
Regenyal Lips 4 700,-Kč
V ceně je již uvedena aplikace výplňové injekce lékařem.

 
 
 
 
 

máte dotazy? Napište nám!

 

nebojte se nás zeptat