Plastické operace obličeje

 
 
 
 
 
 
 

omlazovací plastiky očních víček

 
Plastika očních víček patří k nejčastějším zákrokům. Operační zákrok spočívá v odstranění nadbytku kůže, úpravě tukových váčků. Na horních víčkách tukové váčky zmenšujeme, při plastice dolních víček je rozprostřeme přes okraj očnice, tím se rovněž vyplní kruhy pod očima.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

modelace odstálých boltců

 
Operace odstálých ušních boltců se provádí nejčastěji v místním znecitlivění ambulantně bez nutnosti hospitalizace. Princip zákroku spočívá v modelaci chrupavky a ve změně postavení boltce vzhledem k hlavě.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

operace vrásek obličeje

 
Face lift je anglický název pro operaci vrásek obličeje. Principem zákroku je vypnutí povolené tkáně na obličeji a horní části krku. Při zákroku se provádí buď vypnutí kůže samostatně (tzv. kožní lifting) nebo zároveň s vypnutím kůže i vypnutí povrchní svalověvazivové vrstvy (SMAS lifting).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

modelace rtů

 
Zvětšení a modelaci rtů je možno provést operačně. Zákrok se provádí ambulantně v místním znecitlivění nebo v analgosedaci a má trvalý efekt. Principem zákroku je sesunutí vnitřní strany sliznice horního rtu vícenásobným V-Y posunem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Máte dotazy? Napište nám!

 

nebojte se nás zeptat